Wie maakt het meest aansprekende filmpje van een ESF-project? Welke resultaten zijn behaald, mede dankzij het Europees Sociaal Fonds?
Bezoek onze Facebookpagina en plaats daar een aansprekend filmpje van het door jou uitgevoerde ESF-project.
Alleen ESF-projecten die in 2012 en 2013 zijn gestart, kunnen nog steeds meedingen naar de ESF Award 2014. Zij ontvangen hiervoor op 16 september opnieuw een uitnodiging van het Agentschap SZW per e-mail. De eerste uitnodiging is 21 augustus jl. verstuurd.
Op de wedstrijdpagina komen alle inzendingen waarop Facebookgebruikers kunnen stemmen. De vijf projecten met de meeste stemmen worden genomineerd voor de finale op woensdag 3 december 2014 in Den Haag. De genomineerden krijgen hier de kans om in een twee minuten durende ‘elevatorpitch’ hun project nog één keer in de spotlights te zetten. De vakjury maakt ter plekke de winnaar bekend en staatssecretaris Jetta Klijnsma reikt de ESF Award uit. Tijdens deze bijeenkomst wordt bovendien op feestelijke wijze stil gestaan bij de nieuwe ESF-periode 2014-2020 met een aantrekkelijk programma. Safe the date, maar nog beter: doe mee aan onze Facebookwedstrijd.
Meer informatie, voorwaarden en spelregels vind je op onze Facebookpagina (Zie onder externe links).
Geen uitnodiging ontvangen? Bekijk dan de uitnodiging rechts onder documenten. We rekenen op je deelname.