Vanaf 2026 start het Ministerie van SZW met de invoer van een nieuw subsidiesysteem. Eén van de verbeteringen is dat de toegang wordt geregeld via eHerkenning. Voor het nieuwe subsidiesysteem heeft u eHerkenning niveau 3 nodig. Het is daarom verstandig om tijdig eHerkenning aan te vragen als u dat nog niet heeft.
De overstap naar eHerkenning zorgt voor extra veiligheid en sluit aan bij landelijke richtlijnen voor digitale overheidsdiensten. Met eHerkenning kunt u veilig en betrouwbaar inloggen.
Wat betekent dit voor u?
- U heeft een eHerkenningsmiddel op niveau 3 (EH3) nodig om een aanvraag in te dienen.
-
Heeft uw organisatie nog geen EH3-middel? Vraag dit dan op tijd aan via een erkende leverancier op www.eherkenning.nl
-
Houd rekening met een verwerkingstijd van enkele werkdagen tot soms 1 à 2 weken.
Komende maanden
In de komende maanden geven we per nieuwe regeling of tijdvak aan of u via eHerkenning met de bestaande inlogmiddelen in moet loggen. Het E-portaal blijft nog wel bestaan voor regelingen die nog lopen.
Meer informatie
Voor meer informatie over eHerkenning, kijk op deze website.